Správne zvolený program na vaš firemný večierok je zárukou úspechu. Zvoľte zábavné mobilné kasíno.

Portfólio našich služieb

Dobrý do poslednej minúty. Vieme, čo potrebuje dobrý firemný večierok.

Služby spojené s organizáciou eventov

Realizovali sme

Teambuilding nielen ako zábava

Teambuilding nielen ako zábava

Cielené programy, zamerané na rozvíjanie pracovných tímov, budovanie vzťahov a komunikácie v rámci firemnej štruktúry. Outdoorové teambuildingové kurzy ponúkajú celú škálu aktivít. Súčasťou sú programy typu Icebreakers na “prelomenie ...

Viac o programe

Outdoor teambuilding

Outdoor teambuilding

Akcie, kde rezonujú spoločné zážitky, v neformálnej atmosfére prírodného prostredia. Úlohy sú volené tak, aby zanechali nové zážitky a pocity, veľa adrenalínu, prekonávanie strachu a osobných hraníc. Zároveň sú volené tak, aby viedli k ...

Viac o programe

Kvízové večery

Kvízové večery

Časté požiadavky na večerný program pre účastníkov školení, teambuildingov a iných stretnutí nás viedli k vytvoreniu programu na aktívne, zábavne a zmysluplne prežitý spoločný večer. Kvízový večer s vedomostnými, logickými, hudobými ...

Viac o programe

Kreatívny teambuilding

Kreatívny teambuilding

Definujte svoje firemné hodnoty v kreatívnej podobe. Podstatný je proces tvorby, nie výsledok.

Viac o programe

Sila – oheň – železo

Sila – oheň – železo

Atribúty spoločnosti, ktorá pre svojich zamestnancov pripravila stretnutie a program pri príležitosti zmeny brandingu firmy.

Viac o programe

Zážitky na lane

Zážitky na lane

Nízke laná, lanové parky alebo lezenie a zlaňovanie na skalách a Via Ferratach - vzájomná dôvera, psychická aj fyzická podpora členov tímu je nepostrádateľná, aj keď na lane každý bojuje sám za seba. Klienti často prekonávajú sami seba, o to ...

Viac o programe
Všetky referenčné programy

Vyžiadajte si ponuku

Na vypracovanie nezabudnuteľného zážitku potrebujeme základné informácie o plánovanom evente. Kontaktujte nás a zašleme Vám vypracovanú ponuku na ten najvhodnejší produkt šitý na mieru Vášmu zadaniu.

Zobraziť kontakty

Prečo si vybrať ella event?

15
rokov
skúseností
15 rokov na trhu event marketingu znamená množstvo skúseností s vedením a prípravou firemných a spoločenských eventov. Naše programy sú inovatívne, moderné, zábavné a vždy presne na mieru potrebám našich klientov.
Opakovaná realizácia pre väčšinu našich klientov je pre nás výzvou, s ktorou sa vysporiadame unikátnym programom. Tým agentúry ella event Vám pripraví nezabudnuteľné chvíle, neváhajte nás kontaktovať.
Viac informácií o nás

Hodnotili nás

 • Ďakujeme veľmi pekne za perfektne zorganizovanú tímovú zábavu. Mnohí sme v rámci plnenia úloh prekonali sami seba a podali sme obdivuhodné mentálne i športové výkony. Sme radi, že sme sa rozhodli osláviť desaťročnicu našej spoločnosti práve takto. Výborný pocit, skvelé nápady, ale hlavne úžasný tím :-). Bolo to zábavné a kreatívne. Najsamsuper. Chýbal mi drak!
  DISIGáci
 • Ďakujeme ella-event, ktorá nám spolu s horským záchranárom Dušanom Burianom pripravila nezabudnuteľný program v rámci nášho zimného teambuildingu. Náš kolektív sa aj vďaka lavínovému kurzu a ďalším aktivitám stmelil a urobil ďalší krok k zefektívneniu svojho fungovania.
  Romana Mjartanova
  International Visegrad Fund
 • Podujatia organizované agentúrou Ella Event sú zážitkom pre veľkých i malých. Na prácu Ella Event sa môžeme absolútne spoľahnúť, ich zodpovedný a profesionálny prístup je vždy prísľubom skvelého výsledku.
  Ing. Adriana Navrátilová
  Schüle Slovakia
 • Chceli by sme sa Vám ešte raz velmi pekne poďakovať za aktivity, ktoré ste pre nás pripravili. Strávili sme pekné chvíle, na ktoré nezabudneme. Už teraz sa tešíme, čo pre nás vymyslíte nabudúci rok.
  Miroslava Líšková
  Knudsen Plast, Vranov nad Toplou
 • Veľmi pekne Vám v mene vedenia spoločnosti ďakujeme za profesionálny prístup na ZKW Family Day 2014.
  Dipl. Ing. Eva Zemanova, PhD.
  ZKW Slovakia, s.r.o
 • Zamestnanci sa perfektne bavili a vyjadrili spokojnosť s profesionalitou, organizáciou, moderovaním a programom. Mnohých pobolievali nohy zo skúšania írskych tancov J. Dúfam, že aj v budúcnosti budeme môcť využiť Vaše služby.
  Zuzana Pavlikova
  Lionbridge (Slovakia) s.r.o.
 • Chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za najlepší teambuilding aký sme kedy mali, za dokonalú organizáciu. Všetci zamestnanci boli maximálne spokojní. V budúcnosti sa určite radi znovu na Vás obrátime a určite Vás budem odporúčať aj ostatným oddeleniam vo firme.
  Zuzana Lukáčová
  ESET, spol. s r. o., - pobočka Košice
 • Chcel by som poďakovať za skvelú atmosféru, ktorú sa Vám podarilo vytvoriť počas sobotňajšieho večera. Ľudia si veľmi pochvaľovali prístup, ústretovosť a pohodu, ktorá bola naozaj citelná.
  Martin Maršala
  KROS a.s.
 • V mene spoločnosti WEStech by som sa Vám chcela poďakovať za skvele zorganizovanú akciu v hoteli ATRIUM pre našich klientov. Odozva bola úžasná a našim zákazníkom sa to veľmi páčilo. Rovnako vďaka patrí aj Vášmu moderátorovi večera, ktorý to rozprúdil a zabával, a príjemnému kolektívu krupierov. Pevne verim, ze sa este na podobnej akcii stretneme.
  Ing. Jana Bobelová
  WESTech, spol. s r.o.