Kariéra

Inštruktor teambuildingových akcií

Hľadáme externých spolupracovníkov pri organizovaní outdoorových zážitkových a vzdelávacích kurzov.

Požadujeme:

  • skúsenosti s vedením skupiny
  • komunikatívnosť a dobrý slovný prejav
  • kreatívne myslenie
  • schopnosť improvizácie

Ponúkame:

  • finančné ohodnotenie v závislosti na realizovaných výkonoch
  • zábavnú a zaujímavú prácu v príjemnom kolektíve i
  • možnosť ďalšieho vzdelávania v danom obore

Krupier zábavného kasína - ruleta, karty

Poznámka: jedná sa o zábavné kasíno, kde sa nehrá o reálne peniaze !!!

Náplň práce:

  • obsluhovanie ruletového stola
  • dealovanie - rozdávanie kariet na pokrových stoloch
  • flexibilný pracovný čas aj v nočných hodinách
  • práca v kolektíve, fyzicky nenáročná
  • prax výhodou ( nie je podmienkou )
  • práca je vhodná pre študentov/ky

Kontaktujte nás

Prečo si vybrať ella event?

15
rokov
skúseností
15 rokov na trhu event marketingu znamená množstvo skúseností s vedením a prípravou firemných a spoločenských eventov. Naše programy sú inovatívne, moderné, zábavné a vždy presne na mieru potrebám našich klientov.
Opakovaná realizácia pre väčšinu našich klientov je pre nás výzvou, s ktorou sa vysporiadame unikátnym programom. Tým agentúry ella event Vám pripraví nezabudnuteľné chvíle, neváhajte nás kontaktovať.
Viac informácií o nás