Podivne krásny mrazivý večer

Leto pomaly odchádza, ale my v „elle“ nie sme z toho smutní. Máme radi jeseň v našej práci s jej všetkými možnosťami, ktoré prináša. Jednak sa „zvianočnieva“ a príprava vianočných večierkov je v plnom prúde. Ale ešte predtým nás čaká čarovná jeseň.

Podivne krásny mrazivý večer

Pripravili sme unikátny program, ktorý skvele korešponduje so skracujúcimi sa dňami, pochmúrnym veterným počasím, oranžovou farbou, do ktorej sa jeseň vyfarbuje, padajúcim lístím stromov.

Zavrite oči a vybavte si hmlisté rána, šuchotajúce opadané lístie stromov pod nohami, temnú sivú oblohu s dažďovými mrakmi, krákajúce vrany v parkoch a trochu tajomna vôkol. Nechajte pracovať fantáziu a v mysli sa vám pomaly vynárajú postavy jednej rodinky, trochu strašidelnej, výstrednej, ale hlavne nádherne bláznivej, ktorá nás pred pár rokmi bavila.

Podivne krásny mrazivý večer

Addams Family

je skvelý program pre Váš jesenný event. Strašidelný a bláznivý svet Gomeza, strýka Festera, Morticie a ďalších bizarných postáv. Pobaviť Vás môže aj tajomné Čierne divadlo, kúzelník, veštica.

Podivne krásny mrazivý večer

Addams Family

môže byť recept na podivne krásny mrazivý večer.

Z našich referencií

Zaujal Vás náš príspevok Podivne krásny mrazivý večer?

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte inšpiráciu pre Vaše aktivity.

Realizujete podobnú aktivitu a hľadáte skúseného a spoľahlivého partnera s nápadom?

Kontaktujte nás pre bezplatný návrh programu.

Prečo si vybrať ella event?

15
rokov
skúseností
15 rokov na trhu event marketingu znamená množstvo skúseností s vedením a prípravou firemných a spoločenských eventov. Naše programy sú inovatívne, moderné, zábavné a vždy presne na mieru potrebám našich klientov.
Opakovaná realizácia pre väčšinu našich klientov je pre nás výzvou, s ktorou sa vysporiadame unikátnym programom. Tým agentúry ella event Vám pripraví nezabudnuteľné chvíle, neváhajte nás kontaktovať.
Viac informácií o nás
Ďakujeme veľmi pekne za perfektne zorganizovanú tímovú zábavu. Mnohí sme v rámci plnenia úloh prekonali sami seba a podali sme obdivuhodné mentálne i športové výkony. Sme radi, že sme sa rozhodli osláviť desaťročnicu našej spoločnosti práve takto. Výborný pocit, skvelé nápady, ale hlavne úžasný tím :-). Bolo to zábavné a kreatívne. Najsamsuper. Chýbal mi drak!
DISIGáci
Ďakujeme ella-event, ktorá nám spolu s horským záchranárom Dušanom Burianom pripravila nezabudnuteľný program v rámci nášho zimného teambuildingu. Náš kolektív sa aj vďaka lavínovému kurzu a ďalším aktivitám stmelil a urobil ďalší krok k zefektívneniu svojho fungovania.
Romana Mjartanova
International Visegrad Fund
Podujatia organizované agentúrou Ella Event sú zážitkom pre veľkých i malých. Na prácu Ella Event sa môžeme absolútne spoľahnúť, ich zodpovedný a profesionálny prístup je vždy prísľubom skvelého výsledku.
Ing. Adriana Navrátilová
Schüle Slovakia
Chceli by sme sa Vám ešte raz velmi pekne poďakovať za aktivity, ktoré ste pre nás pripravili. Strávili sme pekné chvíle, na ktoré nezabudneme. Už teraz sa tešíme, čo pre nás vymyslíte nabudúci rok.
Miroslava Líšková
Knudsen Plast, Vranov nad Toplou
Veľmi pekne Vám v mene vedenia spoločnosti ďakujeme za profesionálny prístup na ZKW Family Day 2014.
Dipl. Ing. Eva Zemanova, PhD.
ZKW Slovakia, s.r.o
Zamestnanci sa perfektne bavili a vyjadrili spokojnosť s profesionalitou, organizáciou, moderovaním a programom. Mnohých pobolievali nohy zo skúšania írskych tancov J. Dúfam, že aj v budúcnosti budeme môcť využiť Vaše služby.
Zuzana Pavlikova
Lionbridge (Slovakia) s.r.o.
Chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za najlepší teambuilding aký sme kedy mali, za dokonalú organizáciu. Všetci zamestnanci boli maximálne spokojní. V budúcnosti sa určite radi znovu na Vás obrátime a určite Vás budem odporúčať aj ostatným oddeleniam vo firme.
Zuzana Lukáčová
ESET, spol. s r. o., - pobočka Košice
Chcel by som poďakovať za skvelú atmosféru, ktorú sa Vám podarilo vytvoriť počas sobotňajšieho večera. Ľudia si veľmi pochvaľovali prístup, ústretovosť a pohodu, ktorá bola naozaj citelná.
Martin Maršala
KROS a.s.
V mene spoločnosti WEStech by som sa Vám chcela poďakovať za skvele zorganizovanú akciu v hoteli ATRIUM pre našich klientov. Odozva bola úžasná a našim zákazníkom sa to veľmi páčilo. Rovnako vďaka patrí aj Vášmu moderátorovi večera, ktorý to rozprúdil a zabával, a príjemnému kolektívu krupierov. Pevne verim, ze sa este na podobnej akcii stretneme.
Ing. Jana Bobelová
WESTech, spol. s r.o.