Blížia sa Family day, poznáme riešenia

Júnové family day sú za dverami, tu je niekoľko postrehov z množstva akcií, ktoré sme realizovali. Termín rodinných akcií je jasný – je to väčšinou jún, všade rezonuje deň detí, vonku sa zletnieva, schyľuje sa k dovolenkám a prázdninám a my chceme vonku, do prírody, mimo dosah našich PC a techniky. Ale ani september nie je na zahodenie, pripomenúť si letnú dovolenku v lúčoch babieho leta.

Čo očakávate od rodinného dňa vo vašej firme?

Viete správne, že ak sa zamestnanci stretnú aj na inom ako pracovnom mieste, prispeje to k celkovej atmosfére. Vytvoríte priestor pre hlbšie zoznámenie so zamestnancami, ich rodinami. Ešte dlho rezonujú spoločné zážitky, ktoré posilnia vaše vzťahy na osobnej úrovni.

A v neposlednom rade vytvorí sa pocit súnaležitosti s firmou v duchu „ sme jedna veľká rodina„.

Pozvať obchodných partnerov?

Obchodní partneri s rodinami na vašom evente - áno, ale iba ak sú vaše vzťahy nielen formálne, ale už aj v osobnej rovine. Inak by sa mohli cítiť nekomfortne.

Čo odporúčame?

Zvoliť vhodnú tému. Vytvoríme koncept celej akcie tak, aby mala motív a jednu tému od začiatku až do konca . Kostýmy, rekvizity, tvorivé dielne – všetko sa deje v danom štýle, branding, pozvánky, plagáty, darčeky pre deti, súťaže a aktivity. A nemusí to byť len cirkus alebo pirátska party. Čo takto ZOO party?

Z našich referencií

ZOO PARTY

Poznáme krásne miesta a hotelové rezorty, kde sa Vaše deti potešia so zvieratkami. A uvidíte, že deti nebudú chcieť skákať nezmyslene na skákacom hrade, keď si budú môcť pohladiť hada, pozrieť sokoliarov s dravcami, previezť sa na koni, priučiť sa aktívne o živote zvierat.

Z našich referencií

a´propo ... Nafukovadlá a skákadlá

Firma pri organizácii family day zvyčajne ako prvé vyžaduje nafukovacie skákadlá a šmýkalky. A či už je na family day 30 alebo 150 detí, znamená to byť neustále v strehu a zahodiť ilúzie pokojného popoludnia, kde by sa deti nerozbláznili. Môže hroziť riziko zranenia a vy s tým nič neurobíte, pretože vaša spotená ratolesť s ružovými lícami od skákania hlava nehlava a opakovaného šplhania na vysokú šmýkalku nič nevníma a vy len sledujete, kedy sa to skončí plačom. Takže ak si klient želá šmýkalky, samozrejme, čím väčšie, tým lepšie, tak vždy dbáme na neustály dozor, ktorý reguluje počet detí na skákadlách a sleduje pozorne, čo sa na nich deje. A my vždy radšej doporučujeme klientovi ucelený tematický program s aktivitami, kde deťom skákadlá nebudú chýbať.

Nechať dospelých oddychovať, alebo zapojiť?

Samozrejme sme tu my, ktorí majú na starosti zábavu a program pre deti. Predsa len - myslíme si, že treba trochu aj dospelákov vtiahnuť, zdvihnúť na chvíľu z príjemnej sedacej polohy a pohody a vtiahnuť do deja. Nakoniec sú všetci vždy vysmiaty pod vplyvom vyplavených endorfínov.

Preto pripravujeme malú rodinnú olympiádu, zapojíme rodinné tímy, začleníme do programu zážitkové disciplíny, napríklad súťaže v silových automatoch, ktoré vyvrcholia vyhlásením víťazov v ženskej a mužskej kategórií, veľmi obľúbené je ringo, čo je veľmi zjednodušene - prehadzovanie krúžkov a ďalšie, nenáročné disciplíny.

MINIKLUB

Osvedčilo sa nám, keď sme vytvorili priestor, kde sa mohli bezpečne vyhrať tí najmenší, batoľatá, deti ktoré sa motkajú v sprievode rodičov, zhruba od 1-5 rokov.

Súťaže ich samozrejme ešte nezaujímajú, preto ak vytvoríme malý, príťažlivý a pestrý miniklub so všetkým, čo je ľahké, dá sa prenášať, čo sa pohybuje, čo je farebné ....mamičky sú vďačné. Máme k tomu samozrejme školených animátorov.

Z našich referencií

Maľujem, strihám, tvorím ...

No a určite nezabúdame na tvorivé dielne. Deti sú tvorivé a kreatívne a určite si radi vymaľujú napríklad sádrovú lienku, ktorú si sami predtým vytvoria. Ale to je len jedna z množstva námetov.

Tak nech na tohtoročných veľkých aj malých rodinných dňoch svieti slniečko a je veľa radosti. My ideme skúšať, hľadať a tvoriť nové námety, nové rekvizity a nápady, ako čo najviac uspokojiť deti, tým pádom rodičov a samozrejme organizátora podujatia.

Zaujal Vás náš príspevok Blížia sa Family day, poznáme riešenia?

Prihláste sa k odberu noviniek a získajte inšpiráciu pre Vaše aktivity.

Realizujete podobnú aktivitu a hľadáte skúseného a spoľahlivého partnera s nápadom?

Kontaktujte nás pre bezplatný návrh programu.

Prečo si vybrať ella event?

15
rokov
skúseností
15 rokov na trhu event marketingu znamená množstvo skúseností s vedením a prípravou firemných a spoločenských eventov. Naše programy sú inovatívne, moderné, zábavné a vždy presne na mieru potrebám našich klientov.
Opakovaná realizácia pre väčšinu našich klientov je pre nás výzvou, s ktorou sa vysporiadame unikátnym programom. Tým agentúry ella event Vám pripraví nezabudnuteľné chvíle, neváhajte nás kontaktovať.
Viac informácií o nás
Ďakujeme veľmi pekne za perfektne zorganizovanú tímovú zábavu. Mnohí sme v rámci plnenia úloh prekonali sami seba a podali sme obdivuhodné mentálne i športové výkony. Sme radi, že sme sa rozhodli osláviť desaťročnicu našej spoločnosti práve takto. Výborný pocit, skvelé nápady, ale hlavne úžasný tím :-). Bolo to zábavné a kreatívne. Najsamsuper. Chýbal mi drak!
DISIGáci
Ďakujeme ella-event, ktorá nám spolu s horským záchranárom Dušanom Burianom pripravila nezabudnuteľný program v rámci nášho zimného teambuildingu. Náš kolektív sa aj vďaka lavínovému kurzu a ďalším aktivitám stmelil a urobil ďalší krok k zefektívneniu svojho fungovania.
Romana Mjartanova
International Visegrad Fund
Podujatia organizované agentúrou Ella Event sú zážitkom pre veľkých i malých. Na prácu Ella Event sa môžeme absolútne spoľahnúť, ich zodpovedný a profesionálny prístup je vždy prísľubom skvelého výsledku.
Ing. Adriana Navrátilová
Schüle Slovakia
Chceli by sme sa Vám ešte raz velmi pekne poďakovať za aktivity, ktoré ste pre nás pripravili. Strávili sme pekné chvíle, na ktoré nezabudneme. Už teraz sa tešíme, čo pre nás vymyslíte nabudúci rok.
Miroslava Líšková
Knudsen Plast, Vranov nad Toplou
Veľmi pekne Vám v mene vedenia spoločnosti ďakujeme za profesionálny prístup na ZKW Family Day 2014.
Dipl. Ing. Eva Zemanova, PhD.
ZKW Slovakia, s.r.o
Zamestnanci sa perfektne bavili a vyjadrili spokojnosť s profesionalitou, organizáciou, moderovaním a programom. Mnohých pobolievali nohy zo skúšania írskych tancov J. Dúfam, že aj v budúcnosti budeme môcť využiť Vaše služby.
Zuzana Pavlikova
Lionbridge (Slovakia) s.r.o.
Chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za najlepší teambuilding aký sme kedy mali, za dokonalú organizáciu. Všetci zamestnanci boli maximálne spokojní. V budúcnosti sa určite radi znovu na Vás obrátime a určite Vás budem odporúčať aj ostatným oddeleniam vo firme.
Zuzana Lukáčová
ESET, spol. s r. o., - pobočka Košice
Chcel by som poďakovať za skvelú atmosféru, ktorú sa Vám podarilo vytvoriť počas sobotňajšieho večera. Ľudia si veľmi pochvaľovali prístup, ústretovosť a pohodu, ktorá bola naozaj citelná.
Martin Maršala
KROS a.s.
V mene spoločnosti WEStech by som sa Vám chcela poďakovať za skvele zorganizovanú akciu v hoteli ATRIUM pre našich klientov. Odozva bola úžasná a našim zákazníkom sa to veľmi páčilo. Rovnako vďaka patrí aj Vášmu moderátorovi večera, ktorý to rozprúdil a zabával, a príjemnému kolektívu krupierov. Pevne verim, ze sa este na podobnej akcii stretneme.
Ing. Jana Bobelová
WESTech, spol. s r.o.