Karibik alebo Hawai party, Plážový večer, Tropicana

Miesto, kde sa plnia najtajnejšie sny o vytúženom oddychu. Symbol tropického raja.

Aj náš nezabudnuteľný program je plný slnka, podmanivej hudby, plážových krásavíc. Tancuje sa úžasný tradičný tanec hula a lambada, znie uchu lahodná hudba. Atmosféru dotvárajú palmy, misy plné ovocia, hojdacie siete, pestrofarebné oblečenie a girlandy. Vládne pohoda a príjemná atmosféra.

SEX ON THE BEACH

Miešané nápoje osviežia. Barmani sa postarajú o stály prísun drinkov Sex on the beach, Piňakolada, Tequila sunrise alebo Malibu, predvedú svoje umenie v barmanskej show.

DOPORUČENÉ AKTIVITY

Počas večera sa súťaží v speve, limbo tanci, v karaoke, v hulla hop, tancujú sa havajské tance. Bude sa na čo pozerať, keď v nádherných kostýmoch rozvlnia sálu havajské tanečnice. Odvážlivci môžu vyskúšať surfovanie na simulátore. Súčasťou vašej skvelej party môže byť bubnová show, etnobubny, hrkálky a záverečná ohňová show.

PRÍĎTE V PLÁŽOVOM...

Čo si vziať na karibskú party na seba? Vence, kvety do vlasov, náramky na členky, na ruky, kvetované košele, slamové sukne, veľké klobúky, sandálky. Hlavne veľa farieb, látky stačí pomenej.

Zaujal Vás program Karibik alebo Hawai party, Plážový večer, Tropicana?
Kontaktujte nás pre bezplatný návrh programu.
Ďakujeme veľmi pekne za perfektne zorganizovanú tímovú zábavu. Mnohí sme v rámci plnenia úloh prekonali sami seba a podali sme obdivuhodné mentálne i športové výkony. Sme radi, že sme sa rozhodli osláviť desaťročnicu našej spoločnosti práve takto. Výborný pocit, skvelé nápady, ale hlavne úžasný tím :-). Bolo to zábavné a kreatívne. Najsamsuper. Chýbal mi drak!
DISIGáci
Ďakujeme ella-event, ktorá nám spolu s horským záchranárom Dušanom Burianom pripravila nezabudnuteľný program v rámci nášho zimného teambuildingu. Náš kolektív sa aj vďaka lavínovému kurzu a ďalším aktivitám stmelil a urobil ďalší krok k zefektívneniu svojho fungovania.
Romana Mjartanova
International Visegrad Fund
Podujatia organizované agentúrou Ella Event sú zážitkom pre veľkých i malých. Na prácu Ella Event sa môžeme absolútne spoľahnúť, ich zodpovedný a profesionálny prístup je vždy prísľubom skvelého výsledku.
Ing. Adriana Navrátilová
Schüle Slovakia
Chceli by sme sa Vám ešte raz velmi pekne poďakovať za aktivity, ktoré ste pre nás pripravili. Strávili sme pekné chvíle, na ktoré nezabudneme. Už teraz sa tešíme, čo pre nás vymyslíte nabudúci rok.
Miroslava Líšková
Knudsen Plast, Vranov nad Toplou
Veľmi pekne Vám v mene vedenia spoločnosti ďakujeme za profesionálny prístup na ZKW Family Day 2014.
Dipl. Ing. Eva Zemanova, PhD.
ZKW Slovakia, s.r.o
Zamestnanci sa perfektne bavili a vyjadrili spokojnosť s profesionalitou, organizáciou, moderovaním a programom. Mnohých pobolievali nohy zo skúšania írskych tancov J. Dúfam, že aj v budúcnosti budeme môcť využiť Vaše služby.
Zuzana Pavlikova
Lionbridge (Slovakia) s.r.o.
Chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za najlepší teambuilding aký sme kedy mali, za dokonalú organizáciu. Všetci zamestnanci boli maximálne spokojní. V budúcnosti sa určite radi znovu na Vás obrátime a určite Vás budem odporúčať aj ostatným oddeleniam vo firme.
Zuzana Lukáčová
ESET, spol. s r. o., - pobočka Košice
Chcel by som poďakovať za skvelú atmosféru, ktorú sa Vám podarilo vytvoriť počas sobotňajšieho večera. Ľudia si veľmi pochvaľovali prístup, ústretovosť a pohodu, ktorá bola naozaj citelná.
Martin Maršala
KROS a.s.
V mene spoločnosti WEStech by som sa Vám chcela poďakovať za skvele zorganizovanú akciu v hoteli ATRIUM pre našich klientov. Odozva bola úžasná a našim zákazníkom sa to veľmi páčilo. Rovnako vďaka patrí aj Vášmu moderátorovi večera, ktorý to rozprúdil a zabával, a príjemnému kolektívu krupierov. Pevne verim, ze sa este na podobnej akcii stretneme.
Ing. Jana Bobelová
WESTech, spol. s r.o.

Prečo si vybrať ella event?

15
rokov
skúseností
15 rokov na trhu event marketingu znamená množstvo skúseností s vedením a prípravou firemných a spoločenských eventov. Naše programy sú inovatívne, moderné, zábavné a vždy presne na mieru potrebám našich klientov.
Opakovaná realizácia pre väčšinu našich klientov je pre nás výzvou, s ktorou sa vysporiadame unikátnym programom. Tým agentúry ella event Vám pripraví nezabudnuteľné chvíle, neváhajte nás kontaktovať.
Viac informácií o nás